Saimbeyli Evden Eve Nakliyat

Saimbeyli nakliyat alanında önde gelen firmalardan birisi olarak sorunsuz ve kesintisiz hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Eşya taşımacılık alanında kalitesiz firmaları tercih edenler ile konuştuğunuzda firma tercihinin son derece önemli olduğunu onlardan da doğrulayabilirsiniz. Firma tercihi sırasında hizmetleri de değerlendirmek gerekmektedir.

Saimbeyli Evden Eve Nakliyat Firmaları
Saimbeyli Evden Eve Nakliyat

Saimbeyli evden eve nakliyat firması olarak bizi tercih etmenizi sağlayacak hizmetlerden birkaçını bu yazının devamında sıralayacak ve detaylı bir şekilde anlatacağız. Hizmetler dışında fiyatta tercih konusunda büyük önem arz etmektedir. Fiyat konusunda ise taşınacak eşyaları görmeden ve gidilecek mesafeyi bilmeden fiyat vermek doğru olmayacaktır. Bunlar doğrudan taşımacılık fiyatını etkilemektedir.

Saimbeyli evden eve nakliyat, bizim için taşınacak eşyaların 1. evden güvenle alınıp 2. adrese hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde taşınmasıdır. Saimbeyli evden eve nakliyat yapılırken dikkat ettiğimiz hususlar çerçevesinde eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve istediğiniz adrese ne size ne de taşınacağınız adreste ikamet eden kişilere herhangi bir aksaklık vermeden nakliye işlemini gerçekleştiririz.

1) Eşya Paketleme

Saimbeyli nakliyat alanında hizmet veren firmamız eşya paketleme konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Paketleme süresinde yerli üretim ürünler kullanılırken patpat ve koliler paketleme alanında genellikle kullanılan ürünlerdir. Eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için paketlemeleri uzman kadromuz ile yapılmaktadır. Bu sayede taşıma esnasında ürünün hasar alma ihtimali minimum düzeylere düşmektedir.

Saimbeyli Evden Eve Nakliyat Şirketi
Saimbeyli Evden Eve Nakliyat

2) Saimbeyli Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Saimbeyli evden eve nakliyat hizmeti esnasında firmamız müşterileri ile nakliye sözleşmesi yapmaktadır. Bu sözleşmenin içerisinde taşıması yapılacak olan eşyalarınızın listesi ve toplam taşıma tutarı yer almaktadır. Bu sözleşme ile birlikte taşınacak olan eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Bu hizmeti kurumsal olarak verebilmek için bir nakliye firmasının kesinlikle nakliye sözleşmesi kullanması gerekir. Eşya teslimi süresi sırasında sürpriz fiyat veyahut hasar gören eşyalar ile karşı karşıya kalmamak için nakliye sözleşmesi zorunluluktur.

3) Uzman Kadro

Saimbeyli evden eve taşımacılık alanında sunulan bütün hizmetlerimizde alanında profesyonel, tecrübeli bir uzman kadro kullanılmaktadır. Her geçen gün artan hizmet kalitemiz ise bunun bir göstergesi konumundadır. Eşyalarını kaliteli ve emin ellerde taşıtmak isteyen müşterilerimizi mutlu etmek isteğimizin bir göstergesi olarak her geçen gün çalışan kadromuzu genişletmekteyiz.  Alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu sayede taşıma işlemleri en kaliteli şekilde yapmakta olup kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.

4) Profesyonel Taşımacılık

Nakliye hizmetinin sorunsuz ve hızlı şekilde bitirilebilmesi için profesyonellik şarttır. Firmamız ise müşterilerine aldıkları hizmetin profesyonel taşımacılık olmasını vadetmektedir. Bunu sunduğu eşya paketleme, nakliye sözleşmesi, uzman kadro gibi önemli özellikleri ile sağlamaktadır. Ülkemizde son zamanlarda yükselen taşımacılık ihtiyacı ile birlikte çok sayıda kalitesiz taşımacılık firması da piyasaya girmiş durumda. Bu neden ile eşya sahibi kişiler taşıma işlemini yaptıracak firmayı seçmekte zor durumda kalıyor.

Saimbeyli’de Nakliyat Nasıl Yapılır?

Saimbeyli şehir içi nakliye firmamız eşya sahiplerinin önemli bulduğu fiyat konusunda anlaşmayı profesyonel olarak gerçekleştirmek için ekspertiz çalışmasının ardından yapmaktadır. Bu çalışma ile taşınma alanı, taşınacak eşyalar üzerinde yaptığımız araştırma sonucunda sizler için uygun bir fiyat veriyoruz. Bu fiyat verme aşamasında ise şunlara dikkat ediliyor; eşya miktarı, mesafe, taşınan ve taşınacak binanın zorluğu gibi kriterler bulunmaktadır.

Saimbeyli Eşya Taşıma
Saimbeyli Nakliyat Firması

Saimbeyli en iyi nakliyat hizmetlerinden uygun fiyatlı ve profesyonel olarak yararlanmak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Eşya taşınması sırasında güvenilir ve kaliteli bir firma ile çalışarak alınacak riskleri minimuma indirebilir ve güvenilir bir taşınma sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz, profesyonel taşımacılık anlayışımız ile birlikte sizde gözünüz arkada kalmadan yeni evinize taşınabilirsiniz.

Saimbeyli evden eve taşımacılık konusunda çok fazla sorunlar olduğu günler geçiriyoruz. Bu da genel anlamda sektöre leke sürülmesine neden oluyor. Uzman bir çalışma kadrosuna sahip olarak, uzun zamandır en iyi şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Ekibimiz, alanında uzman personellerden bir araya gelmektedir. Paketleme, montaj, de montaj, taşıma ve birçok alanda uzmanlık gerektiren bir sektör olduğunu ifade etmek gerekir. Buna göre belirlenen süreçler ile sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Saimbeyli nakliye firması hizmetinde ambalajlama alanında yerli üretim malzemeleri kullanmaktayız. Firmamız her zaman eksper hizmetini yaptıktan taşıma işlemine başlamaktadır. Böylece taşıma esnasında hiçbir sorun ortaya çıkmamaktadır.

Saimbeyli evden eve nakliyat fiyatları belirleme aşamasında da isterseniz aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Kafanızda herhangi bir soru işareti kalmadan sizlere yardımcı oluruz.  Daha önce de ifade ettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

  • Eşyalarınızın taşımasına gelen personeller alanına hakim kişilerdir.
  • Ev eşyası taşıma işleminde mobilyalarınız marangoz arkadaşlarımız tarafında monte edilir.
  • Saimbeyli evden eve nakliyat firmamız tavsiye olarak önerilmektedir.

Saimbeyli Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Saimbeyli ev taşıma sırasında eşyalarım zarar görürse karşılıyor musunuz?

Nakliyat sigortası yaptırmak yasal olarak bir zorunluluk değildir. Fakat bizimle iletişime geçtiğinizde sigorta yaptırmak isterseniz bunu göz önüne alırız. Nakliye edeceğimiz eşyaların değerini ölçer ve sigortasını yaparız. Olası bir mağduriyet durumunda eşyalarınızın değerini karşılarız.

Eşyalarım zarar görürse nasıl bir prosedür uyguluyorsunuz?

Nakliye işlemi esnasında eşyanız zarar görürse firmamız sigorta sayesinde zararın bedeli karşılamaktadır.

Eşya depolama yapıyor musunuz? Eşya depolanmasında sigorta zorunlu mudur?

Saimbeyli evden eve nakliyat işlemlerinde bazen taşınacağınız adresle ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Eşyalarınız depolarda güvenle saklanmakta olup istediğiniz zaman tekrar taşıma işlemine devam ettirilebilir. Depolanma işleminde sigorta zorunludur. Bunun başlıca sebebi eşyalarınız depolarda uzun süre kalabilir tedbiri elden bırakmamak gereklidir. Bu yüzden eşyalar depolanırken sigorta işleyecektir.

Saimbeyli evden eve nakliye işleminin fiyatını belirleyen unsurlar nelerdir?

Evden eve nakliyat işleminin fiyat unsurları kısaca: taşınacak eşyaların miktarına, taşınacak eşyaların hacmine, nakliyat mesafesine, binalardaki kat sayısına, taşıma işleminin asansörlü veya asansörsüz oluşuna bağlıdır.

Saimbeyli nakliyat firmaları arasında fiyat farkı neden fazla?

Tüm sektörlerde bu şekilde fiyat farkları olabildiği gibi nakliyat firmaları arasında da büyük bir fark gözlemlenebilir. Şirketimiz bu hususta siz değerli müşterilerimizin cebini düşünür ve etik çalışma prensibine sahip takım arkadaşlarıyla çalışır.

Saimbeyli nakliyat işlemi için kaç çalışan gönderiyorsunuz?

Evden eve nakliyat işleminde gönderdiğimiz çalışan sayısı evin büyüklüğüne ve taşınma süresine göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle gönderdiğimiz çalışan sayısı 2+1 evler için 4 kişi, 3+1 evler için 5 kişi ve 4+1 veya daha büyük evler için 6 olması gerekmektedir. Gönderdiğimiz çalışanlardan en az 1 kişi mobilya ustası olup monte ve de monte işlerini yapmaktadır.

Saimbeyli ev eşyası taşıma işleminde mobilyalar için ayrıca marangoz gönderiyor musunuz?

Evden eve nakliyat işleminde gönderdiğimiz çalışanlar arasında marangoz, tesisatçı, mobilya ustası ve elektrikçi gibi konusunda uzman iş kollarından arkadaşlarımız yer almaktadır.

Eşyalarım için ne büyüklükte bir kamyon göndereceksiniz?

Evden eve nakliyat sektöründe deneyimli şirketimizin filosu oldukça geniş olup sizin eşya sayınız ve eşyalarınızın hacmi dikkate alınarak en uygun aracımızı göndereceğimizden siz değerli müşterilerimiz emin olabilir.

Taşınma işlemi kaç gün sürer?

Taşınmaya karar verdiğiniz günden 2-3 gün öncesinde şirketimizi arayarak bir randevu alabilir ve bu arama sonucunda gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. Emin olun şirketimiz sizin için en ideal taşınma süresini ve en uygun fiyatı sunacaktır.

Evden eve nakliyatta ambalajlama işlemlerini nasıl gerçekleştiriyorsunuz? Bütün eşyaları siz mi ambalajlıyorsunuz?

Saimbeyli evden eve nakliyat ambalajlama işlemi şirketimiz tarafından uygun ürünler ile, pat pat naylonlar ve streç folyo ile, yapılmaktadır. Randevu almak için bizleri aradığınızda ambalajlama için özel bir isteğiniz varsa belirtebilirsiniz. Ürünlerimiz %100 yerli ürünler olup kalite esas alınmıştır. Mobilya ve ağır eşyalarınızın paketleme işlemlerini biz yapıyoruz bazı durumlarda ev tekstil ürünleri ve mutfak ürünlerini müşteri tarafından paketleniyor.

Eşyalarım nakliyat kamyonuna sığmazsa ne yapıyorsunuz?

Şirketimiz sizi kesinlikle mağdur etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Geniş araç filosuna sahip şirketimiz bu durumda size yeni bir araç daha tahsis edecektir. Adana evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.