İmamoğlu Evden Eve Nakliyat

İmamoğlu evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe donanımlı ve tecrübeli bir nakliyat firmasıdır. Nakliyat firmamız olarak evden eve taşımacılıkta işinde uzman kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın paketleme kolileme ve ambalaj işlemi firmamız tarafından yapılır. Eşyalarınızın tamamı ekiplerimiz tarafından taşınmaya hazır hale getirilir. Ardından eşya taşıma için özel olarak dizayn edilmiş kapalı nakliye araçlarımıza yüklenir.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Firması
İmamoğlu Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın yeni evinize transfer işlemi gerçekleştirdikten sonra tüm eşyalarınızın montajı ve kabaca yerleştirilmesi firmamız tarafından yapılır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın bağlantıları da firmamızın tesisat ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız olarak nakliyat öncesinde müşterilerimize ücretsiz ekspertiz randevusu oluştururuz. Eşyaların planlı bir şekilde taşınması için ekspertiz incelemesi son derece önem arz eder. Ekspertiz incelemesi ile nakliye ücreti de net bir şekilde belirlenmiş olur.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Adresinize gelen ekspertiz incelemenin ardından size nihai bir nakliye ücreti belirtir. Sizin için de uygun olması halinde nakliye sözleşmesi imzalanır. Ardından belirlenen gün ve saatte eşyaların taşınma işlemi başlatılır. Firmamız olarak İmamoğlu evden eve nakliyat hizmetini ülkemiz kalite standartlarına en uygun şekilde yapıyoruz.

İmamoğlu ev taşıma işleminde öncelikle eşyalarınızı topluyor ve ardından paketleme işlemini yapıyoruz. Eşya toplama ve paketleme işlemi müşterimizin isteğine bağlı olarak yapılır. Eşya toplama ve paketleme hizmeti almak istemediğiniz takdirde eşyalarınızı kendiniz toplayıp paket diyebilirsiniz. İmamoğlu evden eve nakliyat firmamıza telefon ya da internet adresimizden ulaşarak bizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Alanında Diğer Hizmetler

İmamoğlu evden eve nakliyat firması nakliyat hizmetinin yanı sıra müşterilerine kaliteli eşya depolama hizmeti de sunar. Eşya depolama hizmeti ile belli bir süre kullanmadığınız ya da saklamak istemiş olduğunuz eşyalarınızı eşya depolama alanlarında muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarında eşyalarınız ihtiyaç duymuş olduğunuz süre boyunca kalabilir. İmamoğlu evden eve nakliyat firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Ücreti
İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşya depolama alanlarının ücretleri aylık veya yıllık olarak alınır. Eşya depolama alanlarımızda ev eşyalarınızdan ofis eşyalarınıza hobi, sanat malzemelerinizden, dönemsel kullanılan bisiklet ve motosiklet gibi eşyalarınıza kadar muhafazasını sağlamanız mümkündür. Eşya depolama alanlarımız her ihtiyaca uygun olarak farklı büyüklüklerde dizayn edilmiştir. Bu alanlarda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Eşya depolama alanlarımızı periyodik olarak ilaçlıyor ve temizlenir düzenli olarak yapıyoruz. Depolama alanlarımızın havalandırma sistemi yeterli seviyededir. Bu sayede eşyalarınız rutubet ve küflenmeye maruz kalmadan güven içinde muhafaza edilir ayrıca eşya depolama alanlarımızı 7 günü 24 saat kamera sistemi ile izliyoruz. Güvenlik personeli tarafından 24 saat boyunca koruyoruz.

Depolama alanlarımız her türlü doğal afet ya da kayıp çalıntı riskine karşı korunaklı alanlardır. Eşyalarınız depolandığı süre boyunca firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınır. Eşya depolama hizmeti için bizimle irtibata geçebilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

İmamoğlu Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

İmamoğlu nakliyat firmasından alacak olduğunuz şehir içi nakliyat hizmeti ile eşyalarınız bir noktadan diğer noktaya güvenle taşınır. Şehir içi nakliyatta ev eşyalarınızı olduğu gibi ofis eşyalarınızı da istediğiniz adrese güvenle ulaştırırız. İmamoğlu evden eve nakliyat firmamız olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ev veya ofis eşyalarına bulundukları yerden alarak istemiş oldukları adrese doğru zamanda taşımak için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Eşyalarınızın montajı de montajı paketleme nakliye aracına taşınma işlemi firmamızın işinde uzman personeli tarafından yapılır. Yeni adresine ulaştırılan eşyalarınız sizin istemiş olduğunuz yerlere konulur. Ardından paketinden çıkarılır. Ambalaj malzemelerinin oluşturmuş olduğu dağınıklık yine ekibimiz tarafından toplanır ve size hiçbir iş kalmaz.

İmamoğlu Şehir İçi Nakliyat Hizmetinin Ücretlendirilmesi

Şehir içi nakliye ücretleri eşyanın miktarına ve taşınacak olduğu adresin uzaklığına göre değişkenlik gösterir. Nakliye öncesinde ekspertiz ekibimiz adresinize gelecek eşyaları inceler ve size buna göre bir fiyat sunar. Eşya paketleme ve toplama işlemi ayrı olarak ücretlendirilir. Bu hizmeti almak istemezsiniz paketleme ve toplama işleminin ücreti fiyata dahil edilmez.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyeciler
İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Ücreti

Eşyaların güvenli ve doğru bir şekilde taşınması için ekspertiz incelemesi oldukça önem arz eder. Expertiz elemanımız eşyaları inceledikten sonra bir taşınma planı oluşturur. Bu sayede eşyalar planlı ve güvenli bir şekilde taşınır. İmamoğlu nakliyat firmamız olarak sizlere şehir içi ve şehirlerarası ev ve ofis eşyası taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

İmamoğlu Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

İmamoğlu nakliyat firmasından şehirlerarası profesyonel nakliye desteği alabilirsiniz. Firmamızdan ister ev eşyası ister ofis eşyası taşıma için şehirler arası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Şehirler arası nakliye hizmeti ile eşyalarınız bir şehirden alınarak istemiş olduğunuz bir başka şehre taşınır. Şehirler arası taşımacılık oldukça zor ve dikkat gerektiren bir iştir.

Şehirler arası nakliye için seçecek olduğunuz nakliyat firmasını iyi bir şekilde analiz etmeniz gereklidir. Firmanın bu işe uygunluğunu daha önce yapmış olduğu hizmetleri araştırmanızda büyük fayda var. Eşyalarınızın problemsiz ve kaliteli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız profesyonel bir firmadan nakliye desteği almalısınız. Bazı nakliyat firmaları rekabet amacı ile ve müşteriye daha kolay ikna etmek adına düşük ücretler sunabilir. Özellikle şehirler arası nakliye ücretleri konusunda çok düşük maliyetlerden söz etmek mümkün değildir. Bu nedenle size düşük fiyat sunan nakliyat firmalarına aldanmamanızı tavsiye ederiz.

İmamoğlu Evden Eve Nakliye Profesyonel Hizmet

Nakliyat firmasını seçerken firmanın nakliye işine uygunluğunu ve eşya sigortası yapıp yapmadığından mutlaka kontrol etmeniz gereklidir. Ayrıca eşyalarınız taşınmadan önce taşınacak olan tüm eşyalarınızın biri listesini çıkarın. Ve taşınma sonrasında bu listedeki eşyalarınızı kontrol edin.

Adana nakliyat firması olarak sizlere her alanda profesyonel ekibimiz ile güvenilir nakliye hizmeti sunuyoruz. Nakliye firmamıza ait olan internet sitemizden firmamızın ile ilgili olan yorumları inceleyebilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.